Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Izpis gradiva
A+ | A- | SLO | ENG

Naslov:About a modification of Rogers model of parasite-host system dynamics
Avtorji:Nedorezov, Lev V. (Avtor)
Sadykov, A. M. (Avtor)
Datoteke:URL http://www.iaees.org/publications/journals/piaees/articles/2012-2%281%29/modification-of-Rogers-model-of-parasite-host-system-dynamics.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:UNG - Univerza v Novi Gorici
Ključne besede:paraziti, gostitelji, dinamika sistemov, matematični modeli
Leto izida:2012
Št. strani:str. 41-49
Številčenje:Vol. 2, no. 1
ISSN:2220-8860
COBISS_ID:2169595 Povezava se odpre v novem oknu
UDK:519.87:591.557
URN:URN:SI:UNG:REP:BMPZQKB2
Število ogledov:1657
Število prenosov:60
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Nazaj