Vaš brskalnik ne omogoča JavaScript!
JavaScript je nujen za pravilno delovanje teh spletnih strani. Omogočite JavaScript ali uporabite sodobnejši brskalnik.
Univerza v Novi Gorici
O Univerzi
Študij
Raziskave
Repozitorij Univerze v Novi Gorici
Uvodnik
Iskanje
Brskanje
Statistika
Prijava
Izpis gradiva
A+
|
A-
|
|
SLO
|
ENG
Naslov:
Discontinuous Galerkin method for linear free-surface gravity waves
Avtorji:
ID
Vegt, J. J. W. van der
(Avtor)
ID
Tomar, Satyendra
(Avtor)
Datoteke:
Gradivo nima datotek, ki so prostodostopne za javnost. Gradivo je morda fizično dosegljivo v knjižnici fakultete, zalogo lahko preverite v
COBISS-u.
Jezik:
Angleški jezik
Vrsta gradiva:
Neznano
Tipologija:
1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:
UNG - Univerza v Novi Gorici
Ključne besede:
discontinuous Galerkin method
,
gravity waves
,
elliptic partial differential equations
Leto izida:
2005
Št. strani:
str. 531-567
Številčenje:
#Vol. #22, #no. #1/3
PID:
20.500.12556/RUNG-4461
COBISS.SI-ID:
5210875
UDK:
51
ISSN pri članku:
0885-7474
DOI:
10.1007/s10915-004-4149-1
NUK URN:
URN:SI:UNG:REP:CPQALN3E
Datum objave v RUNG:
13.11.2018
Število ogledov:
3896
Število prenosov:
0
Metapodatki:
Citiraj gradivo
Navadno besedilo
BibTeX
EndNote XML
EndNote/Refer
RIS
ABNT
ACM Ref
AMA
APA
Chicago 17th Author-Date
Harvard
IEEE
ISO 690
MLA
Vancouver
:
Kopiraj citat
Skupna ocena:
(0 glasov)
Vaša ocena:
Ocenjevanje je dovoljeno samo
prijavljenim
uporabnikom.
Objavi na:
Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.
Gradivo je del revije
Naslov:
Journal of scientific computing
Skrajšan naslov:
J. sci. comput.
Založnik:
Plenum Press
ISSN:
0885-7474
COBISS.SI-ID:
5219067
Nazaj