Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Izpis gradiva
A+ | A- | SLO | ENG

Naslov:Analiz dinamiki čislennosti sosnovoj pjadenicy s pomoš'ju diskretnyh matematičeskih modelej
Avtorji:Nedorezov, Lev V. (Avtor)
Datoteke:URL http://www.matbio.org/downloads/Nedorezov2010(5_114).pdf
 
Jezik:Ruski jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:UNG - Univerza v Novi Gorici
Ključne besede:matematični modeli, časovne vrste
Leto izida:2010
Št. strani:str. 114-123
Številčenje:Vol. 5, no. 2
ISSN:1994-6538
COBISS_ID:2182395 Povezava se odpre v novem oknu
UDK:519.8
URN:URN:SI:UNG:REP:CPII1QJR
Število ogledov:1690
Število prenosov:53
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Nazaj