Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Izpis gradiva
A+ | A- | SLO | ENG

Naslov:Omidi, Saber; Davvaz, Bijan Convex ordered Γ-semi hypergroups associated to strongly regular relations. Matematika (Johor) 33 (2017), no. 2, 227–240.
Avtorji:Cristea, Irina (Avtor)
Datoteke:Gradivo nima datotek. Gradivo je morda fizično dosegljivo v knjižnici fakultete, zalogo lahko preverite v COBISS-u. Povezava se odpre v novem oknu
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano (r6)
Tipologija:1.19 - Recenzija, prikaz knjige, kritika
Organizacija:UNG - Univerza v Novi Gorici
Ključne besede:convex order, strongly regular relations, Gamma-semihypergroups
Leto izida:2018
Št. strani:1
Številčenje:1
COBISS_ID:5262075 Povezava se odpre v novem oknu
URN:URN:SI:UNG:REP:YGGB88HF
Število ogledov:1668
Število prenosov:0
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
Področja:Gradivo ni uvrščeno v področja.
:
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.

Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:MathSciNet
ISSN:2167-5163
Leto izida:2018

Nazaj