Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Izpis gradiva
A+ | A- | Pomoč | SLO | ENG

Naslov:Efficient computable error bounds for discontinuous Galerkin approximations of elliptic problems
Avtorji:ID Tomar, Satyendra (Avtor)
ID Repin, Sergey (Avtor)
ID Ali, Arshed (Avtor)
Datoteke: Gradivo nima datotek, ki so prostodostopne za javnost. Gradivo je morda fizično dosegljivo v knjižnici fakultete, zalogo lahko preverite v COBISS-u. Povezava se odpre v novem oknu
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Neznano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:UNG - Univerza v Novi Gorici
Ključne besede:posteriori error estimates, discontinuous Galerkin finite element method, elliptic partial differential equation
Leto izida:2009
Št. strani:str. 358-369
Številčenje:Vol. 226, Issue 2
PID:20.500.12556/RUNG-4211-b5e970f1-223f-7f62-8db8-556f1db51633 Novo okno
COBISS.SI-ID:5212923 Novo okno
UDK:519.6
ISSN pri članku:0377-0427
DOI:10.1016/j.cam.2008.08.015 Novo okno
NUK URN:URN:SI:UNG:REP:I1YNIAZR
Datum objave v RUNG:13.11.2018
Število ogledov:3516
Število prenosov:0
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Gradivo je del revije

Naslov:Journal of Computational and Applied Mathematics
Skrajšan naslov:J. comput. appl. math.
Založnik:Koninklijke Vlaamse Ingenieursvereniging
ISSN:0377-0427
COBISS.SI-ID:27496960 Novo okno

Nazaj