Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Izpis gradiva
A+ | A- | Pomoč | SLO | ENG

Naslov:About a modification of Beddington-Free-Lawton model of parasite-host system dynamics
Avtorji:ID Ivanchikov, P. V. (Avtor)
ID Nedorezov, Lev V. (Avtor)
Datoteke:URL http://www.iaees.org/publications/journals/ces/articles/2011-1(2)/About-a-modification-of-Beddington-Free-Lawton-model.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:UNG - Univerza v Novi Gorici
Ključne besede:paraziti, gostiteljski sistemi, časovni modeli
Leto izida:2011
Št. strani:str. 86-94
Številčenje:Vol. 1, no. 2
PID:20.500.12556/RUNG-452 Novo okno
ISSN:2220-721X
COBISS.SI-ID:2169339 Novo okno
UDK:519.87
NUK URN:URN:SI:UNG:REP:SN0MFQPS
Datum objave v RUNG:15.10.2013
Število ogledov:5159
Število prenosov:146
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Nazaj