Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Izpis gradiva
A+ | A- | Pomoč | SLO | ENG

Naslov:About a modification of May model of parasite-host system dynamics
Avtorji:ID Ivanchikov, P. V. (Avtor)
ID Nedorezov, Lev V. (Avtor)
Datoteke:URL http://www.iaees.org/publications/journals/ces/articles/2012-2(1)/modification-May-model-of-parasite-host-system.pdf
 
Jezik:Angleški jezik
Vrsta gradiva:Delo ni kategorizirano
Tipologija:1.01 - Izvirni znanstveni članek
Organizacija:UNG - Univerza v Novi Gorici
Ključne besede:paraziti, gostiteljski sistemi, modeli
Leto izida:2012
Št. strani:str. 42-52
Številčenje:Vol. 2, no. 1
PID:20.500.12556/RUNG-543 Novo okno
ISSN:2220-721X
COBISS.SI-ID:2169851 Novo okno
UDK:519.87
NUK URN:URN:SI:UNG:REP:ZQ4BQFTP
Datum objave v RUNG:15.10.2013
Število ogledov:5114
Število prenosov:140
Metapodatki:XML RDF-CHPDL DC-XML DC-RDF
:
Kopiraj citat
  
Skupna ocena:(0 glasov)
Vaša ocena:Ocenjevanje je dovoljeno samo prijavljenim uporabnikom.
Objavi na:Bookmark and Share


Postavite miškin kazalec na naslov za izpis povzetka. Klik na naslov izpiše podrobnosti ali sproži prenos.

Nazaj