Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Statistika RUNG
A+ | A- | SLO | ENG



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev ogledov oz. prenosov glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enako ogledov oz. prenosov in ∞ pomeni, da prejšnje leto ogledov oz. prenosov sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2021
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
AU - Akademija umetnosti398120.8+88.816071.7+21.6
FAN - Fakulteta za aplikativno naravoslovje229100.5+81.69731.0+9.2
FH - Fakulteta za humanistiko1672203.3+71.680868.5+0.9
FN - Fakulteta za naravoslovje135860.3+71.43780.4+3.6
FPŠ - Fakulteta za podiplomski študij3070226.1+66.41429215.1+12.5
FVV - Fakulteta za vinogradništvo in vinarstvo17230.0+289.8530.1+194.4
FZO - Fakulteta za znanosti o okolju2585395.2+63.61180412.4-2.4
PTF - Poslovno-tehniška fakulteta4751399.5+67.62449025.8+3.4
UNG - Univerza v Novi Gorici364608572.7+109.32950831.1+26.0
VŠU - Visoka šola za umetnost305460.6+66.115761.7+13.8
VŠVV - Visoka šola za vinogradništvo in vinarstvo505681.0+62.921422.3+3.9
(Brez organizacije)43400.1+76.1520.1-8.8
Skupaj5017490100.0+96.094961100.0+10.4