Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Statistika RUNG
A+ | A- | SLO | ENG



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev ogledov oz. prenosov glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enako ogledov oz. prenosov in ∞ pomeni, da prejšnje leto ogledov oz. prenosov sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2016
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
FAN - Fakulteta za aplikativno naravoslovje82081.1+101.71330.6+183.0
FH - Fakulteta za humanistiko503846.8+89.5396216.7+9.4
FN - Fakulteta za naravoslovje13860.2300.1
FPŠ - Fakulteta za podiplomski študij9334512.5+80.023039.7+35.2
FZO - Fakulteta za znanosti o okolju8211811.0+84.8515321.7+24.8
PTF - Poslovno-tehniška fakulteta15407420.7+73.9998242.0-37.9
UNG - Univerza v Novi Gorici33099944.4+122.48633.6+18.5
VŠU - Visoka šola za umetnost109471.5+57.55382.3-10.0
VŠVV - Visoka šola za vinogradništvo in vinarstvo133201.8+62.57573.2+29.0
(Brez organizacije)2260.0-22.1610.3+3.4
Skupaj745007100.0+96.123782100.0-13.7