Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Statistika RUNG
A+ | A- | SLO | ENG



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev ogledov oz. prenosov glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enako ogledov oz. prenosov in ∞ pomeni, da prejšnje leto ogledov oz. prenosov sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2020
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
AU - Akademija umetnosti210840.8+43.513221.5+32.6
FAN - Fakulteta za aplikativno naravoslovje126130.5+26.38911.0+5.1
FH - Fakulteta za humanistiko965053.8+25.379509.2-2.1
FN - Fakulteta za naravoslovje79280.3+18.23650.4+22.5
FPŠ - Fakulteta za podiplomski študij1831007.2+33.71265414.7+11.3
FVV - Fakulteta za vinogradništvo in vinarstvo4420.0180.0
FZO - Fakulteta za znanosti o okolju1580596.2+31.41209814.1-3.6
PTF - Poslovno-tehniška fakulteta28349311.1+25.42367727.5-7.5
UNG - Univerza v Novi Gorici174466768.2+57.62354427.4+15.9
VŠU - Visoka šola za umetnost183900.7+29.813851.6+17.7
VŠVV - Visoka šola za vinogradništvo in vinarstvo310371.2+28.120622.4-3.7
(Brez organizacije)24650.1-8.7570.1-29.6
Skupaj2559783100.0+47.186023100.0+3.0