Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Statistika RUNG
A+ | A- | SLO | ENG



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev ogledov oz. prenosov glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enako ogledov oz. prenosov in ∞ pomeni, da prejšnje leto ogledov oz. prenosov sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2017
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
AU - Akademija umetnosti28080.2+97.51520.3-15.6
FAN - Fakulteta za aplikativno naravoslovje143040.9+64.87111.2+415.2
FH - Fakulteta za humanistiko860395.4+70.8672711.2+69.8
FN - Fakulteta za naravoslovje66450.4+379.417953.0+5,883.3
FPŠ - Fakulteta za podiplomski študij16264810.2+82.91001516.7+344.9
FZO - Fakulteta za znanosti o okolju1523039.6+76.91014916.9+95.2
PTF - Poslovno-tehniška fakulteta27897917.6+81.11984733.1+98.8
UNG - Univerza v Novi Gorici84138052.9+154.3807813.5+837.1
VŠU - Visoka šola za umetnost189771.2+99.29201.5+157.0
VŠVV - Visoka šola za vinogradništvo in vinarstvo242981.5+82.415812.6+108.9
(Brez organizacije)6830.0+78.3110.0-82.3
Skupaj1589064100.0+113.359986100.0+152.2