Repozitorij Univerze v Novi Gorici

Statistika RUNG
A+ | A- | SLO | ENG



Tabela prikazuje število ogledov in prenosov gradiv glede na organizacijo za pretekla leta. Pomen stolpcev:

#
število ogledov oz. prenosov v izbranem letu;
%
delež ogledov oz. prenosov glede na celoten promet v izbranem letu;
Δ (%)
relativna sprememba števila ogledov oz. prenosov glede na lansko leto, npr. vrednost +100% pomeni podvojitev ogledov oz. prenosov glede na prejšnje leto, vrednost 0% pomeni enako ogledov oz. prenosov in ∞ pomeni, da prejšnje leto ogledov oz. prenosov sploh ni bilo.


Ogled in prenos gradiv v koledarskem letu 2018
Organizacija Ogledov Prenosov
#%Δ (%) #%Δ (%)
AU - Akademija umetnosti110650.7+294.17590.8+399.3
FAN - Fakulteta za aplikativno naravoslovje119740.8-16.39251.0+30.1
FH - Fakulteta za humanistiko736175.0-14.4902110.1+34.1
FN - Fakulteta za naravoslovje64570.4-2.86580.7-63.3
FPŠ - Fakulteta za podiplomski študij1301468.8-20.01158912.9+15.7
FZO - Fakulteta za znanosti o okolju1158557.8-23.91372315.3+35.2
PTF - Poslovno-tehniška fakulteta22070814.8-20.92901732.4+46.2
UNG - Univerza v Novi Gorici87711559.0+4.22038122.7+152.9
VŠU - Visoka šola za umetnost157191.1-17.211791.3+28.2
VŠVV - Visoka šola za vinogradništvo in vinarstvo226201.5-6.922642.5+43.2
(Brez organizacije)17220.1+152.11030.1+232.3
Skupaj1486998100.0-6.489619100.0+49.4